Logo ve Arka Plan değişiklikleri nasıl yapılır?

Müşteri giriş ekranında bulunan logo ve arka plan görseli değişikliklerini yaparken kullanılacak arka plan resmine göre beyaz veya renkli logo seçimi seçimi yapılabilmektedir. Yükleyeceğiniz logo koyu zeminler üzerinde duracaksa beyaz tonlarda, açık renkli zeminlerde duracaksa renkli tonlarda logo yüklemeniz tavsiye edilir. Aynı zamanda isteğe göre arka plan renk seçimi de mevcuttur.

1. Logo ve Arka Plan Ayarlarına gidin.

Yönetim panelinden Sistem Ayarları > Logo ve Arka Plan Ayarları sekmesine gidin.

2. Beyaz Logo Kullanımı

Dosya seç alanından beyaz tondaki logonuzu seçtikten sonra kaydedebilirsiniz. Yükleyeceğiniz logo koyu zeminler üzerinde kullanılacağı için beyaz tonlarda yüklemeniz gerekecektir.

3. Renkli Logo Kullanımı

Dosya seç alanından renkli tondaki logonuzu seçtikten sonra kaydedebilirsiniz. Yükleyeceğiniz logo açık zeminler üzerinde kullanılacağı için renkli tonlarda yüklemeniz gerekecektir.

4. Yeni Arka Plan Yükleme

Müşteri giriş ekranındaki arka plan görseli için dosya seç alanından ilgili görselinizi seçtikten sonra yükle butonuna tıklayınız.

5. Arka Plan Renk Seçimi

Müşteri giriş ekranındaki arka planda ister görsel ister belirlediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Renk kullanımı için renk seçimi alanında yer alan colorpicker dan istediğiniz rengi seçip kaydetmeniz yeterli olacaktır.

6. Sonuç

Örnek olarak yaptığımız tüm işlemlerin sonuç görüntüsü aşağıdaki görseldeki gibidir.

Whatsapp Destek
Whatsapp Hattı
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?